TOPLUMA HİZMET KOORDİNATÖRLÜĞÜ
İstanbul Gelişim Üniversitesi Topluma Hizmet Koordinatörlüğü yerel, ulusal ve uluslararası kamu ve özel kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve sivil girişimciler ile toplumun her bireyine yönelik işbirliği ve destek faaliyetleri ve programları yürütmek ve bu sayede sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin gerçekleştirilmesinde açık ve karşılıksız bir destek sunmaktadır.
 
Bu çerçevede özel olarak tasarlanan program ve etkinlikler kar amacı gütmemekte olup amaç sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda bir işbirliği ağı yaratarak dünyanın ve toplumun dönüşümüne katkı sağlamaktır.
 
İhtiyacınıza özel etkinliklerin geliştirilmesi, danışmanlık faaliyetlerinden yararlanmak, özel araştırma ve raporlama çalışmaları yürütmek ve sosyal sorunları çözmek üzere işbirliği dahilinde ortak hedeflere daha sistematik bir şekilde ulaşmak için özel programlar tasarlamak üzere aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
BAŞVURU YAP
İŞBİRLİĞİ / DESTEK TALEPLERİ başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz değerlendirmeye alınarak sizinle iletişime geçilecektir.
 
 
Bu programdan haberdar olmak için bu duyuruları izlemeye devam edebilirsiniz.