TOPLUMA HİZMET KOORDİNATÖRLÜĞÜ
“Gönüllülük; bireyin kendi özgür iradesiyle, maddiyata dayanmayan bir motivasyon ile ailesi ya da yakın çevresi dışındaki bireylerin ve/veya diğer canlıların yararına yönelik gerçekleştirdiği faaliyetlerdir*.”
 
*Bu tanım UNV’nin Dünya’da Gönüllülüğün Durumu Raporu’ndan alınmıştır.
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi Topluma Hizmet Koordinatörlüğü’nün en büyük destekçisi değişime ve değiştirme gücüne olan inançları dünyanın ve ülkesinin sürdürülebilir kalkınma yolculuğunda toplumsal fayda üretmek üzere kalplerini ve bitmek tükenmek bitmeyen enerjilerini ortaya koymuş pırıl pırıl öğrencileri ve mezunlarıdır.
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi Topluma Hizmet Koordinatörlüğü kapsamında bütün etkinlikler gönüllü öğrencilerimizin desteği ile hayata geçmektedir. Gönüllü öğrencilerimiz bu yolla yaşadıkları topluma yarar sağlayacak projeler içinde yer alarak hem sosyal sorumluluklarını yerine getirmekte hem kişisel gelişimlerine katkı sağlamakta hem de işbirlikçilerimizin dahil olduğu iletişim ağının bir parçası haline gelerek gelecekteki kariyerlerini inşa etmek için sayısız kariyer fırsatları ile karşılaşma şansı elde etmektedir.
 
BAŞVURU SÜRECİ
 
Gönüllü Olmak İçin
BAŞVURU YAP

GÖNÜLLÜ OL başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz değerlendirmeye alınarak sizinle iletişime geçilecektir.
GÖNÜLLÜ OL formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.
 
KOORDİNATÖRLÜK TANITIMI VE TEMEL EĞİTİM PROGRAMI
 
 
 
ARTIK GÖNÜLLÜSÜN
Aramıza hoş geldin. Biz de senin kadar heyecanlıyız. Çünkü bundan sonraki süreçte el ele vererek dünyayı değiştireceğiz. Bugün, yarın ve daima.